Beste leden, ouders,

 

Het volleybalseizoen komt dichterbij, alle wedstrijden zijn ondertussen vastgelegd en terug te vinden op  http://www.volleyscores.be

De meeste wedstrijden liggen definitief vast maar tijdens het seizoen kunnen er nog steeds wedstrijdwijzigingen doorgevoerd worden.

 

Lidgelden:

Voor diegene die nog geen lidgeld betaald hebben, in bijlage de info, gelieve dit te betalen voor 5 september.

Spelers die niet betaald hebben kunnen niet deelnemen aan wedstrijden, voor hen zal geen licentie afgeleverd worden tot het lidgeld betaald is.

Steunende leden krijgen eveneens een lidkaart en hebben hiermee heel het seizoen gratis toegang tot de divisiewedstrijd.

 

Clubtornooi:

Op zaterdag 31 augustus houden we ons jaarlijks clubtornooi, met aansluitend eetfestijn.

Inschrijven kan nog tot 25 augustus (zie mail in bijlage)

 

Move & Volley:

Ook dit jaar kunnen nieuwe leden opnieuw aansluiten bij onze club.  Ken je vriendjes en vriendinnetjes die graag eens komen proberen of volleybal iets voor hen is.

We doen opnieuw gratis proeftrainingen op 11/09 en 18/09 voor U9, U11 en op 3/09 en 10/09 voor U13. (zie flyer in bijlage)

 

Move & Volley 18+

Ben je 18+ en wil je proberen of volleybal iets voor jou is?  Een ervaren trainer zal je laten kennismaken met volleybal.

Ouders van onze leden, vrienden, familie, iedereen is welkom op woensdagavond van 20.00u tot 21.30u in de sporthal. (vanaf 4 september)

 

Nuttige info en tel nummers:

Normaal gezien is iedereen op de hoogte van ploegindelingen, trainingsuren,…

Indien je nog vragen zou hebben, aarzel niet om de verantwoordelijke te contacteren, wij zullen met veel plezier op al je vragen een antwoord geven.

Hieronder de nodige gegevens:

 

Voorzitter: Anne de Longueville, 0498 29 19 46 voorzitter@mortselvc.be

Secretaris: Kris Otte,  0475 95 48 70,  secretariaat@mortselvc.be

Penningmeester: Dirk Struyf, 0475 35 35 03, penningmeester@mortselvc.be

Verantwoordelijke jeugd meisjes: Agnes Jacobs, 0486 10 18 39, agnes.jacobs@mortselvc.be en Sofie Jacobs, 0474 07 56 73 sofie.jacobs@mortselvc.be

Verantwoordelijke jeugd jongens en heren: Jef Van Looveren, 0486 97 24 07, jef.van.looveren@mortselvc.be

Verantwoordelijke dames 1-2 en tapdiensten cafetaria: Koen Puimège, 0496 22 41 72,  Koen.puimege@mortselvc.be

Verantwoordelijke dames 3-4-5: Winnie Sleeckx, 0473 68 48 38, winnie.sleeckx@mortselvc.be

Verantwoordelijke Sporta: Dirk Struyf, 0475 35 35 03 dirk.struyf@mortselvc.be

Verantwoordelijke recreatie en move & volley 18+: Kris Otte, 0475 95 48 70, kris.otte@mortselvc.be

Voor de rest wensen we iedereen nog een fijne vakantie en hopelijk zien we jullie allemaal terug tijdens de seizoenstart.

Vergeet niet om tijdig in te schrijven voor clubtornooi en eten op  https://forms.gle/nAn9QSSkAwtNyKco6 !!

 

We maken er samen weer een fantastisch volleybaljaar van.

 

Groeten,

MVA Bestuur